Atribuită Cumpărare directă

Masca chirurgicala, cu ELASTIC, hipoalergica, uz medical, din material netesut, cu 3 pliuri, 3 straturi, de unica folosinta, culorare: albastra. DISPOZITIV MEDICAL CLASA I NESTERIL, CONFORM MDD 93/42 EEC cu trimitere la standard SR EN 14683+AC: 2019, tip II. PRODUCATOR INREGISTRAT ANMDMR - conform Avizului de functionare ! - Masca chirurgicala este un dispozitiv medical clasa I nesteril, in conformitate cu Directiva Europeana MDD 93/42/EEC cu trimitere la standard SR EN 14683+AC: 2019, tip II, producator inregistrat la ANMDMR. - Masca chirurgicala are 3 straturi, 3 pliuri ce contin: 2 straturi exterioare din material netesut cu o greutate specifica de minim 25g/m2, 1 strat interior din material filtrant (meltblown, rezultat din polipropilena) cu o greutate specifica de minim 25g/m2 produsul asigura protectie si filtrare bacteriana mai mare de 98%, BFE>98 - Masca este prevazuta cu lamela nazala si prindere cu elastic - Confectionate din material netesut hipoalergenic - Culoare: albastru sau alb Hartie de filtru calitativa pentru analize de laborator - Dimensiuni: 50 * 50cm, Masa 80 g/m2,

Număr anunț
DA28536788
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
15994200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.110 RON
Valoare atribuită
1.110 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.110 RON

din 1.110 RON estimat