Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi: 1. Alcool metilic chimic pur LC-MS, puritate 99,9%, cod ME0326, 10x2,5l, pret unitar 121 RON 2. Azotat de potasiu sol. 1mol/l pentru electrod det. clorurii de sodiu, cod PO0205, 1x250ml, pret unitar 85 RON 3. Acetat de zinc dihidratat puritate 99,5%, cod CI0151, 1x500g, pret unitar 85,50 RON 4. Acetat de sodiu trihidrat puritate 99,5, cod SO0025, 1x500g, pret unitar 67 RON 5. Cloramina T puritate 99,5%, cod CL0020, 1x100g, pret unitar 59 RON 6. Sucroza puritate 99,9%, cod SA0020, 1x500g, pret unitar 125 RON 7. Iod 0,1 N tetrofix=4x1 (factorul=1,0000), cod YO0022, 4x1l, pret unitar 135 RON 8. Tiosulfat de sodiu tetrofix 1x1 (factorul=1,0000), cod SO0728, 1x1l, pret unitar 70,55 RON 9. Iodura de potasiu puritate 99,5%, cod PO0410, 1x250g, pret unitar 255 RON 10. Clorura de potasiu puriss pa (puritate 99,5-100,5%), cod PO0199, 1x500g, pret unitar 75 RON 11. Hipoclorit de sodiu 14%, cod SO0436, 1x1l, pret unitar 73 RON 12. Tetracloretilena, cod TE0125, 1x1l, pret unitar 105 RON 13. Acid clorhidric 0,1 N, cod AC0746, 5x1l, pret unitar 325 RON
- Număr anunț
- DA28618911
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.805 RON
- Valoare atribuită
- 3.805 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.