Atribuită Cumpărare directă

-Se utilizeaz atat la prespalare cat si la spalare in scopul cresterii alcalinitatii solutiei de spalare, ajuta la scoaterea murdariei dintre fibrele textile.In functie de tipul textilelor si al procesului de spalare dozajul ete intre 2-15 ml/kg de textile uscate pentru fiecare etapa de spalare.Se recomanda utilizarea lui in combinatie cu produsele din gama Turbo.Recomandari de spalare se primesc de la specialistii nostrii care va va oferi suportul tehnic.Ambalare bidon plastic 24 kg.Se recomanda dozarea numai prin sistem de dozare automat pentru siguranta muncii si acuratetea dozajului in masina de spalat. -ECOBRITE MAGIC EMULSION-Detergent universal alcalin de inalta performanta; Ambalare bidon 25 kg; -Ozonit Super-Înalbitor si dezinfectant pentru textile • Pentru dezinfectia termochimica a textilelor la 550C si 700C, conform ghidurilor RKI (Robert Koch Institut, Germania); • Consum redus de energie în procesul de spalare; • Pastreaza calitatea tesaturilor • Degradare minima a tesaturilor, grad de alb ridicat • Certificat ecologic • Concentratie dubla Ambalare: canistra 22 kg

Număr anunț
DA28515425
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON

din 2.850 RON estimat