Atribuită
Cumpărare directă
Supresor pentru analiza cationilor cu regenerare dinamica CDRS 600 (4 mm) Supresori cu regenerare electrolitica din seria CDRS 600 se utilizeaza pentru atenuarea conductivitatii eluentului pentru cationi. Supresorul creste semnalul de conductivitate dat de un ion, reducand in acelasi timp conductivitatea eluentului (fazei mobile) si zgomotul asociat. Implicit, prin folosirea supresoarelor, raportul semnal / zgomot este net imbunatatit, sensibilitatea este crescuta, ceea ce permite analiza de urme. Regenerarea supresorilor se va face prin recircularea eluentului dupa detector sau prin circuit extern. Specificatii tehnice CDRS 600 (SB): - debit maxim: 3 mL/min; - presiune: 30-100 psi; - temperatura: 15-50 °C; - garantie: 6 luni
- Număr anunț
- DA28643544
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI 2664676)
- Furnizor / câștigător
- PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
- Cod CPV
- 35125100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.914 RON
- Valoare atribuită
- 9.914 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.