Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici: -chimia coloanei: hidroxid; -reticulare: 55% DVB; -lungime: 250 mm; -diametru: 4 mm; -dimensiunea particulei: 7.5 μm; -hidrofobie: scazuta; -debit: de la 1 la 2 mL/min; -presiune maxima: 3000 psi; -compatibilitatea fazei mobile: pH 0-14; 0-100% solventi HPLC; -dimensiunea porilor: 2000 Å; -pH: 0-14; -solventi: 0-100% solventi HPLC; -capacitatea coloanei: 240 μeq; -grup schimbator de ioni: sare cuaternara de amonoiu; -tip: standard bore

Număr anunț
DA28643316
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI 2664676)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.150 RON
Valoare atribuită
5.150 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.150 RON

din 5.150 RON estimat