Atribuită Cumpărare directă

Fibra SPME DVB/CAR-WR/PDMS, 50/30µM, lungime 10 mm, culoare: gri (set 3 bucati)

Număr anunț
DA28614908
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
38432210-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.728 RON
Valoare atribuită
2.728 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.728 RON

din 2.728 RON estimat