Atribuită Cumpărare directă

Multidishes, non-treated, PS, sterile no. of wells: 6, working vol: 3 ml, cat.co. 6.803 562 - 1 buc 760 lei Multidishes, non-treated, PS, sterile no. of wells: 12, working vol: 2 ml, cat.co. 7.623 040 - 1 buc 800 lei

Număr anunț
DA28596654
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
Furnizor / câștigător
DACCHIM SRL (CUI 12062074)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560 RON
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 1.560 RON estimat