Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA. Software modul inregistrare in timp tip BZ-7133 (Logging) pentru sonometru Bruel & Kjaer tip 2250L. Software modul post procesare tip BZ-5503-060, licenta 5 ani pentru sonometru 2250L.

Număr anunț
DA28536338
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI 3268360)
Furnizor / câștigător
ENVIRO CONSULT SRL (CUI 15985732)
Cod CPV
48900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.503 RON
Valoare atribuită
10.503 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.503 RON

din 10.503 RON estimat