Atribuită
Cumpărare directă
Fotoliu rulant pliabil,l,Masa pentru instrumentar cod MI-2 -dimensiuni 60X40X80 (h) cm -mobile -structura si 2 blaturi din inox,Seringa Guyon sticla - 100 ml. Producator GIMA (Italia),Balon resuscitare Ambu Mark IV adulti Cod: 1246 -Aparat de resuscitare proiectat in acord cu principiul camerei duble, fara latex si care asigura o operare manuala sigura si rapida. -Limitatorul de presiune integrat previne compresiunea atunci cand este intampinata o rezistenta in caile aeriene ale pacientului. -Este recomandat pentru adulti si copii de peste 3 ani (cu greutate peste 20 Kg). -Dispune de masca faciala N°5 si valva cu obturator. -Este autoclavabil la 134°C. -Volum maxim 1300 ml
- Număr anunț
- DA28506280
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Constantin Noica" Sibiu (CUI 4307025)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
- Cod CPV
- 33193120-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.240 RON
- Valoare atribuită
- 3.240 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.