Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de raspundere civila auto pentru microbuz Ford Cibro, 17 locuri, 114 kw. Beneficiar Scoala cu cls.I-VIII Paulesti, Prima de asigurare pe 12 luni => 1.315,20 lei, plata integrala cu OP. Asigurare pentru accidente calatori pentru microbuz Ford Transit, 17 locuri. Beneficiar: Scoala cu cls.I-VIII Paulesti. Suma asigurata 1875 lei / loc. Prima de asigurare 58 lei , perioada 12 luni
- Număr anunț
- DA28660857
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PAULESTI (CUI 17441273)
- Furnizor / câștigător
- INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.373 RON
- Valoare atribuită
- 1.373 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.