Atribuită
Cumpărare directă
1. Asigurare CASCO, cu posibilitatea plății în minim 6 rate, pentru un autovehicul special, model IVECO MAGIRUS M42L, cu număr de înregistrare MAI 45795 și serie de șasiu ZCFA71TN602669903, an fabricație 2017 din dotarea ISU ,,Oltul” al județului Harghita, ce urmează să se deplaseze în afara granițelor României, în Germania, localitatea Ulm. Valabilitatea poliței 12 luni, începând cu 31.08.2021. Asigurare CASCO, pe teritorul Uniunii Europene. Posibilitate de reziliere, în funcție de alocările bugetare. - 1 buc.
- Număr anunț
- DA28626451
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,Oltul" al judetului Harghita (CUI 4245690)
- Furnizor / câștigător
- INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.817 RON
- Valoare atribuită
- 11.817 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.