Atribuită
Cumpărare directă
Polita de asigurare individuala de boala pentru Directorul General (pentru indeplinirea conditiilor legale privind obligativitatea asigurarii managerilor; pentru diminuarea potentialilor riscuri ce pot aparea asupra patrimoniului companiei). Perioada de valabilitate 12 luni.
- Număr anunț
- DA28582338
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
- Furnizor / câștigător
- INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
- Cod CPV
- 66516500-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.464 RON
- Valoare atribuită
- 4.464 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.