Atribuită
Cumpărare directă
Polita de asigurare de raspundere civila profesionala pentru Directorul General (pentru indeplinirea conditiilor legale privind obligativitatea asigurarii managerilor; obiectul asigurarii il constituie acoperirea daunelor cauzate societatii pe care o administreaza/conduce si/sau terilor, in timpul perioadei de asigurare, de faptele (actiuni sau inactiuni) cu caracter decizional comise de catre asigurat in timpul perioadei de asigurare, in exercitarea calitatii de conducere detinute, pentru care acesta raspunde civil, conform legii) . Perioada de valabilitate 12 luni.
- Număr anunț
- DA28582280
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
- Furnizor / câștigător
- INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
- Cod CPV
- 66516500-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.104 RON
- Valoare atribuită
- 8.104 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.