Atribuită Cumpărare directă

Oferta CASCO Centrul de Cultura si Arta al Judetului Salaj Dacia Logan SJ13CCT 953,36 lei Dacia Logan SJ14CCT 855,40 lei

Număr anunț
DA28528981
Autoritate contractantă
Centrul de Cultura si Arta al Judetului Salaj (CUI 27471271)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.808 RON
Valoare atribuită
1.808 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.808 RON

din 1.808 RON estimat