Atribuită
Cumpărare directă
1 Contact pornire cu cheie Logan (UU1LSDABH36536279) buc 1 65,00 Art.bug.20.01.09 1 Vopsea kaki auto kg 5 24,00 2 Diluant D 509 l 10 9,00 3 Pânză de șlefuit granulație 80 coli 25 2,50 4 Pânză de șlefuit granulație 100 coli 20 2,50 5 Pânză de șlefuit granulație 150 coli 25 2,50 6 Pânză de șlefuit granulație 240 coli 15 2,50 7 Pânză de șlefuit granulație 800 coli 10 2,50 8 Perii de spălat auto buc 65 7,50 9 Mături fără coadă buc 23 15,00 10 Mături cu coadă buc 11 18,00 11 Lavete piele de căprioară sau înlocuitori buc 13 11,00 12 Lichid de frână DOT 4 l 45 14,00 13 Pensule lățime 10 cm buc 20 10,00 14 Pastile antiîngheț (dop gheață/capace de etanșare) autocamion Dac R16215 - fi 25 buc 5 3,00 15 Pastile antiîngheț (dop gheață/capace de etanșare) autocamion Dac R16215 - fi 28 buc 5 4,00 16 Pastile antiîngheț (dop gheață/capace de etanșare) autocamion Dac R16215 - fi 35 buc 5 5,00 17 Pastile antiîngheț (dop gheață/capace de etanșare) autocamion Dac R16215 - fi 56 buc 6 9,00 18 Odorizant auto lichid buc 50 5,00
- Număr anunț
- DA28634817
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01026 BUCURESTI (CUI 4193184)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.880 RON
- Valoare atribuită
- 2.880 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.