Atribuită Cumpărare directă

Dop filetat cu garnitura PTFE SUPELCO - COD 27152 - SET 100 BUC

Număr anunț
DA28652590
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
Furnizor / câștigător
ALBEDO SRL (CUI 13905737)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.996 RON
Valoare atribuită
17.996 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.996 RON

din 17.996 RON estimat