Atribuită
Cumpărare directă
BATERII ALCALINE BC 12 PERFORATOR METALIC BC 1 VIZIERA BC 20 COPERTI ARHIVA CU ALONJA PER 25 REGISTRU A4 200 F COPERTA MUCAVA BC 2 DEZINFECTANT PARDOSELI 5L BUC 13 PLIC DL BC 300 PIX ALBASTRU BC 16 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 75MM BC 15 DOSAR PVC BC 100 DEZINFECTANT MAINI 1L BC 5 REGISTRU A4 100F CARN 8 SAPUN LICHID 5L BUC 2 BON MASA PERSONALIZAT CARN 16 HARTIE AMBALAJ BC 25 BURETIERA GEL BUC 2 AUTOCOLANT MP 15
- Număr anunț
- DA28565713
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "TARA COPILARIEI (CUI 3797077)
- Furnizor / câștigător
- ARIENTA SRL (CUI 7607361)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.773 RON
- Valoare atribuită
- 3.773 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.