Atribuită
Cumpărare directă
Otet alimentar de fermentare din alcool etilic rafinat; concentratie acetica: 9 grade acetice - 90 gr/litru; S.F.-85/2011. Termen de valabilitate: nelimitat. Ambalat in PET de 1 litru (1.000 ml); cantitate neta: 1.000 gr. Producator: S.C. CONTEC FOODS S.R.L. A se depozita in incaperi curate, aerisite, ferite de razele solare si de inghet.
- Număr anunț
- DA28581749
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
- Furnizor / câștigător
- CONTEC FOODS SRL (CUI 14041515)
- Cod CPV
- 15871110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142 RON
- Valoare atribuită
- 142 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.