Atribuită Cumpărare directă

Salata de sfecla rosie taiata rondele sau cuburi, in otet. Ambalata in borcan cu capacitatea de 4.250 ml si greutatea neta de 4.200 g.

Număr anunț
DA28581724
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
CONTEC FOODS SRL (CUI 14041515)
Cod CPV
15331500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.522 RON
Valoare atribuită
2.522 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.522 RON

din 2.522 RON estimat