Atribuită Cumpărare directă

Castraveti in otet Ingrediente: castraveti 9-12 cm, condimente, otet, apa. Produs sterilizat. Ambalat in borcan cu capacitatea de 4.250 ml; 4.000 gr net; 2.200 gr (fara lichid - comonenta masei solide); 2 borcane pe bax.

Număr anunț
DA28581665
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
CONTEC FOODS SRL (CUI 14041515)
Cod CPV
15331400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.954 RON
Valoare atribuită
2.954 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.954 RON

din 2.954 RON estimat