Atribuită
Cumpărare directă
Ingrediente: concentrat de tomate; substanta uscata minim 32%. Produs pasteurizat. Nu contine conservanti.Dupa deschidere se recomanda a se pastra la rece. Pentru pastrarea mai indelungata, se recomanda adaugarea unei lingurite de ulei pentru formarea unei pelicule protectoare a continutului ramas in recipient. Ambalat in cutie, gr. neta 2.000 gr.
- Număr anunț
- DA28581585
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
- Furnizor / câștigător
- CONTEC FOODS SRL (CUI 14041515)
- Cod CPV
- 15331425-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.434 RON
- Valoare atribuită
- 3.434 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.