Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul contractului este: studiu de trafic în Municipiul Sighișoara și localitățile aparținătoare. Studiul de trafic va trebui să prezinte o viziune a traficului general în municipiul Sighișoara pe termen scurt de un an cât și pe termen lung de 10 ani, să ofere elemente necesare dimensionării rețelei stradale și dispozitivelor de circulație, precum și elaborarea planurilor de circulație pentru unele străzi și intersecții în vederea fluidizării traficului și sporirea siguranței circulației. Studiul va propune o viziune strategică care să ofere o descriere calitativă a viitorului urban dorit și să definească obiective concrete, măsurabile, ținte bine gândite, toate înglobate înr-o strategie generală durabilă. Conform caietului de sarcini atasat.
- Număr anunț
- DA28589372
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 79311100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115.000 RON
- Valoare atribuită
- 115.000 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.