Atribuită Cumpărare directă

Reparatii drumuri Agricole in suprafata de 22.000 mp.

Număr anunț
DA28556683
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Furnizor / câștigător
ALFA TRUST SRL (CUI 8214913)
Cod CPV
45233140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330.000 RON
Valoare atribuită
330.000 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

330.000 RON

din 330.000 RON estimat