Atribuită
Cumpărare directă
MEMORIE USB 32 GB 2 BUC BIBLIORAFT PLASTIFIAT 25 BUC HARTIE XEROX A4 50 TOPURI DOSAR DE PLASTIC 250 BUC DOSAR DE INCOPCIAT 1/1 100 BUC CARTON A4 ALB 2 TOPURI SEPARATOARE BIBLIORAFT 6 SETURI MARKER PERMANENT 12 BUC EVIDENTIATOARE 20 BUC CAPSE 24/6 10 CUTII AGRAFE BIROU 20 BUC TIPLE A4 GROASE 4 SETURI CORECTOR PIX 12 BUC PIX CU GEL DIFERITE CULORI 24 BUC TUS STAMPILA 4 BUC PERFORATOR 2 BUC CAPSATOR 2 BUC NOTES ADEZIV 12 BUC SCOTCH LAT 4 BUC SCOTCH BIROU19*33 6 BUC HARTIE XEROX A3 2 TOPURI MOUSE OPTIC 2 BUC LIPICI SOLID 4 BUC REGISTRU INTRARE IESIRE 1 BUC FOARFECA BIROU MARE 2 BUC
- Număr anunț
- DA28608693
- Autoritate contractantă
- LICEUL "GHEORGHE SURDU" ORAS BREZOI, JUDETUL VALCEA (CUI 2541940)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.876 RON
- Valoare atribuită
- 1.876 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.