Atribuită Cumpărare directă

IF CU PULVERIZATOR 20 BUC ASEVI PARDOSELI 20 BUC SOLUTIE GEAM 20 BUC SAPUN LICHID CU POMPITA 30 BUC SACI MENAJ 35 L 20 ROLE SACI MENAJ 120 L 25 ROLE DEZINFECTANT MAINI CU PULVERIZATOR 26 BUC MATURI PVC 10 BUC REZERVA MOP 280 G 40 BUC COADA DE LEMN 10 BUC BURETE SARMA 20 BUC BURETE VASE 10 BUC ROLA HARTIE UF 100 M 20 BUC HARTIE IGIENICA DADA 15 BAX MANUSI UF 2 CUTII ACE INALBITOR PROFESIONAL 40 BUC DERO MANUAL 450 G 20 BUC DEODORANT WC PONS 20 BUC CLORAMINA PASTILE 6 CUTII DETARTRANT NUFAR 16 BUC DEZINFECTANT WC LICHID 16 BUC MASTI UF 500 BUC

Număr anunț
DA28514006
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA MATEESTI (CUI 29006591)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.236 RON
Valoare atribuită
4.236 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.236 RON

din 4.236 RON estimat