Atribuită Cumpărare directă

DISC DIA 125 GRESIE/A 2607019473 - 1 buc GRESIE POR.5035-0102 SINTERA BEJ 33X33 - 32 cutii ADESILEX P9 25KG ADZ.FLEXIBIL GRI - 30 sac DISTANTIERE 1MM(100BUC) - 5 buc PROFIL ALU.TREAPTA INCOR.ROT.S81NA2M - 20 buc CHIT PRIMUS MULTIC.5 KG B 15 amber gold - 1 buc TRANSPORT STANDARD ZONA C - 1 buc

Număr anunț
DA28660045
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Ionel Miron" Ivanesti (CUI 28361145)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.729 RON
Valoare atribuită
2.729 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.729 RON

din 2.729 RON estimat