Atribuită Cumpărare directă

6015650 PANOU ZN GARD VERDE 1700X2000 40 BUC 77,31 6020193 STALP VERDE DREPT 60X40 H-2250MM 42 BUC 74,79 1057759 RFT CLEMA GARD+SURUB 6,3X25 RAL 6005 10B 13 PUN 15,12

Număr anunț
DA28659776
Autoritate contractantă
COMUNA MACEA (PRIMARIA) (CUI 3519410)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.430 RON
Valoare atribuită
6.430 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.430 RON

din 6.430 RON estimat