Atribuită
Cumpărare directă
Număr poziţie Produs Cantitate Unitate Pret/unit initial 10 PARCHET FP200 8MM CL 32 LAGERTHA PINE 26,00 PAC 53,53 20 PLINTA SMART FLEX 552 SALCAM 2,5ML 13,00 BUC 13,87 30 COLT INT PLINTA SMART 552 SALCAM 2/SET 5 SET 5,21 40 COLT EXT PLINTA SMART 552 SALCAM 2/SET 3 SET 5,21 50 CAPETE S/D PLINTA SMART 552 SALCAM 2/S 1 SET 4,11 60 IMBINARE PLINTA SMART 552 SALCAM 2/SET 5 SET 4,35 70 PLACI XPS IZOLATOR PARCHET 3 MM 11,00 PAC 16,80 80 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN 25,21
- Număr anunț
- DA28649748
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTA PLUGOR SANDOR SF. GHEORGHE (CUI 4404796)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.850 RON
- Valoare atribuită
- 1.850 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.