Atribuită
Cumpărare directă
4015713 PARCHET SIGMA 8MM CL32 D5375 KASANDRA-V PAC 15,00 = 1.163,19 lei 4016452 PLINTA SMART FLEX 5102 MOLID 2,5 MLBUC 10,00 = 138,74 lei 4016453 COLT INT PLINTA SMART 5102 MOLID 2/SET SET 4,00 = 20,84 lei 4016454 COLT EXT PLINTA SMART 5102 MOLID 2/SET SET 2,00 = 10,42 lei 4016455 IMBINARE PLINTA SMART 5102 MOLID 2/SET SET 4,00 = 17,48 lei 4019622 CAPETE S/D PLINTA SMART 5102 MOLID 2/S SET 1,00 = 4,12 lei 4020933 FOLIE PEE 3MM ALUMINIZATA 25 M2/ROL ROL 2,00 =131,09 lei 4016746 PROF.AL.TREC.DIF.NIV.SUR.ASC.G RI DE.90CM BUC 1,00 = 24,29 lei 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100BUC PUN 1,00 = 26,05 lei
- Număr anunț
- DA28648969
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului-Judetul Ialomita (CUI 4506915)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.536 RON
- Valoare atribuită
- 1.536 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.