Atribuită Cumpărare directă

SET 4 SACI PT WD /MV 4/5/6 2.863-006.0 1 SET 59,23 59,23 59,23 59,23 49,77 SET 10 SACI ASPIR T10 /T12 6.904-315.0 1 BUC 161,99 161,99 161,99 161,99 136,13

Număr anunț
DA28645805
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL DE OPERA SI OPERETA "NAE LEONARD (CUI 3127301)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39713431-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185 RON
Valoare atribuită
185 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185 RON

din 185 RON estimat