Atribuită
Cumpărare directă
PROFIL RIG. SPECIAL CD 60X3000 20 BUC PIESA RIG. IMBINARE LINIARA CD 10 BUC SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X25MM(1000 BUC 2 CUT SURUB RIG. AUTOPERF. 421/4,2X13MM 1 CUT BANDA IMBINARE AUTOADEZIVA 90M RIG 1 BUC GLETUL MESERIASULUI GM 20 KG 20 BUC SPUMA PU MONTAJ 700 ML BAUDEMAN 4 BUC OSKAR SILIKON DISP EXT 15L +AM 4 L 3 BUC CAPAC WC LEGERINO ALB BALAM. INOX 1110 2 BUC KADDA CAPAC WC ALB PR.INOX 20950036 2 BUC LV BEC LED A60 CL 9-60W E27 WW RGB TEL 10 BUC SURUB AUTOFOR.CAP INECAT DIN7504P 3,9X45 1 CUT
- Număr anunț
- DA28636473
- Autoritate contractantă
- U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.759 RON
- Valoare atribuită
- 2.759 RON
- Data publicării
- 27.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.