Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul va contine urmatoarele: PIGMENT VERDE PIGMENT ALBASTRU PIGMENT VIOLET PIGMENT PORTOCALIU LUMINOS STICKY A KLASS LAV.ANTIMUCEGAI PACHET STICKY VOP.LAV.INT.17L+AMORSA 4L EMAIL IDEEA GRENA 2,5 L PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 70 MM PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 50 MM TRAFALET POLIACRYL 2 TAVA ZUGRAVIT DILUANT BANDA MASCARE TRAFALET MICROFIBRA HOLZER PENSULA PROFI PT.VOPSEA ALCHIDICA 50MM PENSULA PROFI PT.VOPSEA ALCHIDICA 60MM FOLIE DE PROTECTIE CORAL CERAMIC VOPSEA ULTRALAVABILA 8,5L AMORSA PERETE 4L COADA TELESCOPICA 3 M GALEATA 5L SET SPALAT WC LIGHEAN OVAL 30L LIGHEAN 9 L DISC DEBIT SURUB LEMN SET FIX.OB.SANITARE DIBLU NYLON CU SURUB CALARETI BM SINA PVC ACUMULATOR ACUMULATOR ROMBAT FULL OPTION PRIZA SCHUKO SURSA PROTECTIE PROIECTOR LED CU SENZOR TUB FLUORESCENT 1 APLICA ROTUNDA APLICA PATRATA INTRERUPATOR INTR CAP-SCARA 1 BANDA FIXARE DUBLU ADEZ. DISPENSER SAPUN LICHID DOZATOR SAPUN LIMPIO CU SENZOR DISPENSER PROSOP PLIAT CUTIE UNIVERSALA CARLIGE RUFE SILICON ULEI PT MOTOR BANDA AVERTIZARE PASTRATI DISTANTA 2M INDICATOR PASTRATI DISTANTA 2M PROGRAMATOR RAIN STAR 4 ZONE INT-ORBIT
- Număr anunț
- DA28634183
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TOPOLOVATU MARE (CUI 29116098)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.485 RON
- Valoare atribuită
- 6.485 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.