Atribuită Cumpărare directă

Pachetul va contine urmatoarele: -PERDEA IN, -REJANSA ALBA 60MM, -PERDEA VOAL, -PERDEA VOAL 3081 VERDE DESCHIS, -PERDEA VOAL 001 ALB, -PERDEA VOAL 3011 ALBASTRU DESCHIS, -MANOPERA PERDELE, -SACOSA.

Număr anunț
DA28633964
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TOPOLOVATU MARE (CUI 29116098)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39515100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.091 RON
Valoare atribuită
1.091 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.091 RON

din 1.091 RON estimat