Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza urmatoarele materiale de curatenie conform referatului de necesitate nr. 8048/26.08.2021: 1046299 LH BEC LED A60 15-120W E27 CW 5 BUC 13,44 1046961 HF BEC LED A70 20-150W E27 CW 3 BUC 21,84 7032015 HARTIE PROSOP MISAVAN 2STR 300M 1BUC/SET 2 BUC 26,81 7058092 SERVETELE CUT MOTOTOL 3 STR 90 BUC 1 BUC 3,94 7011561 SANO FLOOR PLUS-DETERG.PARD. 2L 2387 1 BUC 23,31 7061498 SANO FLOOR FRESH HOME SPA 2L 1 BUC 18,14 7048306 IGIENOL DEZINFECTANT UNIVERSAL VERDE 1L 1 BUC 16,63 7048307 IGIENOL DEZINFECTANT UNIVE.BLUE FRESH 1L 1 BUC 16,63 7028913 IGIENOL DEZINFECTANT MAR 750ML 1 BUC 16,63 7051477 IGIENOL DEZINFECTANT MARIN 750ML 1 BUC 16,63 7023466 PERWOLL RENEW ADVANCED COLOR 1,8L 1 BUC 23,45 7054306 SACI MENAJ 240L 10/SET SR BRILLI ALBASTR 3 SET 8,91 7028847 SACI MENAJ 60L 10/SET SUPER REZISTENTI 2 SET 3,97 7009379 FINO PUNGI GUNOI HD 35L 4 BUC 3,28 7055510 PROS.V VERZI 250B 4/TIPLA 1STRAT PREMIUM 10 BUC 18,90 7048244 HARTIE IG.MISAV.PARFUM.MUSET.8SET 3STR 4 SET 9,29 7048245 HARTIE IG.MISAVAN PARFUM.LEMON 8SET 3STR 6 SET 9,29 7056688 ALCOOL SANITAR VORONA 70% 0,5L 10 BUC 4,16 7000604 NUFAR DETARTRANT 1000ML (56050) 1 BUC 9,39 7041673 PROMAX SAPUN IGIENIZANT 5L ALB CANISTRA 1 BUC 29,26 7037724 CLOR INALB.PT RUFE CLOREL PARF.FLORAL 5L 2 BUC 13,97

Număr anunț
DA28633834
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
759 RON
Valoare atribuită
759 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

759 RON

din 759 RON estimat