Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul va contine urmatoarele: -BREF POWER ACTIVE GEL LEMON 700 ML -MISAVAN GEL WC DEZINFECTANT PIN 1L -ODORIZANT WC BUBBLE GUM 250ML -ODORIZANT WC MUGUET 250 ML -MANUSI MENAJ EPACK 1PER L -MANUSI LADY ABA M -MANUSI UZ CASNIC SANYC 1 PER S -SANO DET CLOR 4L -SOL. INDEPARTARE CALCAR VAS TOALETA 1L -SODA CAUSTICA 50% 0,9 KG -SANO DRAIN LIQUID 1L -SANO DRAIN GRANULE 200G -COADA DE LEMN LACUITA CU FILET 1,2M -MOP 240GR. PLASTINA -DR.STEPHAN FULL-BATH 750ML -SANO POLIWA PARQUET 2L -MATURA STR 500 CU BUCSA METAL
- Număr anunț
- DA28633557
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TOPOLOVATU MARE (CUI 29116098)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.537 RON
- Valoare atribuită
- 1.537 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.