Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul va contine urmatoarele: -SET BERARIE 180X75X73CM, -GREBLA DINTI RASUCITI COADA 1,3M R108L, -SAPA FORJATA COADA LEMN, -TOPOR FORJAT 1,2 COADA DIN LEMN 700MM, -FURTUN MEGAFLEX/AQUAFIX 13MM R50M, -CONECTOR 2 FURTUNURI 1/2'', -ASPERSOR OSCILANT DY7021, -CUPLA FURTUN 1/2'' DY8010DL , -MASINA TUNS GAZON MAKITA PLM4628N, -ROABA LIMEX 85L.
- Număr anunț
- DA28633273
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TOPOLOVATU MARE (CUI 29116098)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.532 RON
- Valoare atribuită
- 3.532 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.