Atribuită Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT LG F2WN2S7S4E

Număr anunț
DA28625070
Autoritate contractantă
Centrul National de Calificare si Instruire Feroviara - CENAFER (CUI 16944447)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
42716120-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.468 RON
Valoare atribuită
1.468 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.468 RON

din 1.468 RON estimat