Atribuită
Cumpărare directă
Produs Cantitate Unitate Pret/unit discountat Total (fara TVA) Total (TVA inclus) PICATURA 2ML BL ST02321 10,00 BUC 5,25 44,12 52,50 BANDA DISTANTARE SOCIALA TESA 50Mx50MM 6,00 BUC 33,34 168,10 200,04 EMAIL IDEEA NEGRU 0,75L 4,00 BUC 21,52 72,34 86,08 DILUANT 551 Pet D551 P0,9L 4,00 BUC 11,57 38,89 46,28 BANDA TEFLON 1/2X0.075MM 572 6,00 BUC 1,24 6,25 7,44 TANGIT UNI LOCK TUB 160 M 2,00 BUC 44,35 74,54 88,70 COLIER CU GARNITURA 2-1/2" 50506b000080c 6,00 BUC 6,57 33,13 39,42 SUPAPA RETINERE 11/4 380114 10,00 BUC 43,33 364,12 433,30 KADDA CAPAC WC ALB PR.PLASTIC 20950037 5,00 BUC 67,00 281,51 335,00 CILINDRU TIGER 6 40x40MM 5 CHEI PLATE 8,00 BUC 63,00 423,53 504,00 TUB TERM. SUBT NG SR1F 6.4-3.2 127190 20,00 BUC 4,57 76,81 91,40 TUB TERM. SUBT NG SRIF 12.7-6.4 127192 20,00 BUC 8,46 142,18 169,20
- Număr anunț
- DA28622438
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ADMINISTRARE INFRASSTRUCTURA SPORTIVA BRASOV (CUI 21446554)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.725 RON
- Valoare atribuită
- 1.725 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.