Atribuită
Cumpărare directă
6004161 - DIBLU METALIC CU GHEARE 8X60 MM - 5 BUC 3000086 - RACORD MONOCOMANDA METALIC L40 - 4 BUC 3000086 - RACORD MONOCOMANDA METALIC L40 - 3 BUC 3000086 - RACORD MONOCOMANDA METALIC L40 - 1 BUC 2013188 - ROBINET DUBLU SERVICIU NICHELAT 1/2 -2 BUC 5013722 - PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 40 MM - 1 BUC 5013723 - PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 50 MM - 1 BUC 1009391 - SACI ASPIRATOR NT 27/1 5BUC/SET-6904290 - 1 BUC
- Număr anunț
- DA28618966
- Autoritate contractantă
- Biblioteca ASTRA (CUI 4306917)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239 RON
- Valoare atribuită
- 239 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.