Atribuită
Cumpărare directă
SCAUN ROTATIV, CU BRATE, GRI/ CULOARE INCHISA, TAPITERIE TEXTILA, REGLABIL PE INALTIME; SCAUN FIX DIN LEMN, CU PATRU PICIOARE SI SPATAR, ALB, STOFA CREM; SCAUN VIZITATOR, FIX, TAPITERIE STOFA/ALT MATERIAL, CULOARE INCHISA; BIROU SONOMA DIM. APROX 130X73.5/75X65 CM, CU PLACA FRONTALA; RACORD BIROU PIC.SONOMA , DIM. APROX 65X65X75 CM; COMODA CALC SONOMA, CU SUPORT PENTRU TASTATURA SI UNITATE DE CALCULATOR, DIM APROX. 80X65X75 CM; BIROU PAL CULOARE DESCHISA/STJ.ALB , CU POLITA TASTATURA, SERTAR SI USA, DIM. APROX. 120X50X75 CM; DULAP MIC SONOMA, 2 USI SI 3 SERTARE INTERIOARE, DIM APROX. 75X40X117 CM; ETAJERA MICA SONOMA, 3 RAFTURI, DIM. APROX. 75X40X117 CM; ETAJERA CU O USA SI RAFTURI, CULOARE DESCHISA/ STEJAR ALB, DIM APROX. 45X203X37 CM; CORP MOBIL BIROU SONOMA CU TREI SERTARE, DIM. APROX. 42X50X60 CM; CORP MOBILIER/COMODA 3 SERTARE, CULOARE DESCHISA/STEJAR ALB, DIM APROX. 90X75X40 CM.
- Număr anunț
- DA28617332
- Autoritate contractantă
- JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39100000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.899 RON
- Valoare atribuită
- 4.899 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.