Atribuită
Cumpărare directă
Produs Cantitate Unitate Pret/unit discountat Total (fara TVA) Total (TVA inclus) TRUSA TAROZI SI FILIERE 39 PIESE TIVOLY 1 BUC 201 168,91 201 MASINA INSUR. 18V +2 ACUM. BDCDC18B-QW 1 BUC 377 316,81 377 WD40 SPECIALIST SPRAY SILICON 400ML 1 BUC 37,34 31,38 37,34 VASELINA DIVINOL TEMPERATURI INALTE 5KG 1 BUC 190 159,66 190 MASINA ASCUTIT BURGHIE DD400XP 1 BUC 568 477,31 568 PLACA RIG. CASOSTAR VISTA (3,6MP) 4 PAC 92,12 309,65 368,48
- Număr anunț
- DA28604733
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ADMINISTRARE INFRASSTRUCTURA SPORTIVA BRASOV (CUI 21446554)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.463 RON
- Valoare atribuită
- 1.463 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.