Atribuită
Cumpărare directă
PACHET REPARATII CURENTE BASIC ALB VAS WC 403190 (92) 01CIL 2 BUC SLV REZERVOR RIO AP110 136.610.11.1 PN 4 BUC BATERIE LAVOAR PIPA MEDIE 18007 6 BUC TOP PRIZA SCHUKO DUBLA 16A ALB 10 BUC TOP INTRERUPATOR 10A ALB 10 BUC TOP INTRERUPATOR DUBLU 10A ALB 10 BUC RFT CUIER 2 C 494.19.22 CROMAT LUCIOS 50 BUC RACORD MONOCOMANDA PVC L50 20 BUC SURUB CAP HEXAGONAL M6X30 ZA DIN933-5.8 1 CUT
- Număr anunț
- DA28600794
- Autoritate contractantă
- Scoala "Elena Cuza" Iasi (CUI 17126403)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680 RON
- Valoare atribuită
- 1.680 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.