Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE PT INTRETINERE SI FUNCTIONARE PARCHET COMFORT 8MM CL31 D1411 STEJAR 76,71 M2 FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) 2 ROL POLIST.EXTR XPS ZENTYSS G3 600X1250F 151,65 M2 CORP ILUMINAT IP65 PTR 2X36 LED 120CM 10 BUC LH TUB LED 18-144W T8 1199MM CW STICLA 20 BUC RFT COLTAR MET TIP L 50*50*20MM ZA 4BUC 25 SET PRELUNGITOR INTERM 90/1M RAL7011 11 BUC PLINTA PARCH CANAL 10456-0063 CIRES NOU 40 BUC COLT INT PLINTA 10456-0063 CIRES NOU 4/S 13 SET COLT EXT PLINTA 10456-0063 CIRES NOU 2/S 25 SET DISC DIA ECO FPE 230 NOU 2608602205 1 BUC VOP.EXT.ZERTIFIKAT SILICON.15L+AMORSA 3L 3 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 100 MM 2 BUC TRAFALET POLIACRYL 180X70 H 02-0621 2 BUC ROATA ROABA PLINA LIMEX 1 BUC SURUB CAP HEXAGONAL M6X30 ZA DIN933-5.8 1 CUT DIBLU NYLON UX 8 77869 100 BUC TEAVA PP 50X1,8-2000MM+INEL 6 BUC COT HTB 50X67 PP SC 5 BUC DIBLU/SURUB FM-X5 10X230 64301b1023000 100 BUC
- Număr anunț
- DA28600764
- Autoritate contractantă
- Scoala "Elena Cuza" Iasi (CUI 17126403)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.032 RON
- Valoare atribuită
- 8.032 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.