Atribuită
Cumpărare directă
Unitate Cantitate ID produs Produs Total (fara TVA) CUT 3 6005161 HOLTSURUB AUTOPERF 4,8X35 RAL 3009 91,69 BUC 4 7026652 HARTIE DISP.MINI JUMBO ALB 2ROLE 2STRAT 39,93 BUC 3 7045633 RIVEX CASA FLORI SMARALD 4L 91,56 BUC 3 7034356 DETERG.GRESIE FAIANTA 5L LAVANDA ALBIO 70,36 BUC 3 7034357 DETERGENT PARCHET USCARE RAPIDA 5L ALBIO 91,01 BUC 3 7032103 DETERG.GRESIE PARFUMAT 5L LAVANDA EFEKT 70,36 SET 14 7061185 HARTIE IG.8 ROLE 3 STR.EL CAPIT.PIERSICA 84,47 SET 8 7061175 HARTIE IG.8 ROLE 3 STR.FOXIA CLASIC 78,45 SET 12 7057862 HARTIE IG. 3 STR 10/SET FORTINO 82,59 BUC 4 2012539 PERII PENTRU TUBURI F12X175 41SCA50 94,25 SET 1 3020323 PS ROLE CABINA DUS ANS-2010/2030 (4B) 72,35 BUC 2 3019044 BATERIE EDGE LAVOAR 23342000 DY 559,66 BUC 2 3032855 BATERIE START FLOW LAVOAR CU VS 23809000 418,49
- Număr anunț
- DA28598120
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Veresti (CUI 14094447)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.845 RON
- Valoare atribuită
- 1.845 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.