Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE ID produs Produs Cantitate Unitate 7047485 SECERA CU MANER LUNG SC001 3 BUC 6025125 LACAT 35MM CU TOARTA OTEL 2 BUC 7049141 FISCHER POMPA PROFI CU MANOMETRU 85585 1 BUC 1005246 RULETA 5M STANLEY 0-30-497 1 BUC 7035032 COS FLEXIBIL CU MANERE 38L 2 BUC 7059229 MOTOCULTOR O'MAC MC 700 + ACCESORII 1 BUC 6027916 CIZME PVC FORESTA NR 44 BUC=PER 1 PER 4008789 TRAVERSA AW JENA ROSU BORDEAUX 10 0,8M 23 M
- Număr anunț
- DA28592242
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI 2008426)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.196 RON
- Valoare atribuită
- 3.196 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.