Atribuită
Cumpărare directă
1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 2 PUN 26,05 5009716 SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X35MM(250 BUC) 2 CUT 16,43 4018273 PARCHET FP953.1 8MM CL 32 S.MARINO OAK V 61 PAC 61,33 9200525 PALET REUTILIZABIL NON- EURO 120 x 80 1 BUC 20,00 4009124 PLACI XPS IZOLATOR PARCHET 3 MM 26 PAC 16,81 4009111 PLINTA SMART FLEX 553 STEJ ARG 2,5M 28 BUC 13,87 4009117 COLT INT PLINTA SMART 553 STEJ ARG 2/SET 5 SET 5,21 4009113 COLT EXT PLINTA SMART 553 STEJ ARG 2/SET 4 SET 5,21 4009119 IMBINARE PLINTA SMART 553 STEJ ARG 2/SET 15 SET 4,37 4019620 CAPETE S/D PLINTA SMART 553 ST ARG 2/S 3 SET 4,12 4007526 OSB-3 2500X1250X12MM 6 BUC 136,98 4020087 ALUPROF TREC S64 40MM STEJAR GRI 2,7M 2 BUC 67,65
- Număr anunț
- DA28588392
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZALA AVRAM IANCU ARAD (CUI 29044919)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.753 RON
- Valoare atribuită
- 5.753 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.