Atribuită Cumpărare directă

10 4021416 PARCHET 8MM C32 EHL066 BROWN WEINB OAK K PAC 43,00 118,90 4.296,39 816,31 20 4016435 PLINTA PARCH CANAL 10456-6025 STJ ELEGAN BUC 24,00 16,80 338,82 64,38 30 4016438 COLT INT PLINTA 10456-6025 ST ELEG 4/S SET 3,00 12,40 31,26 5,94 40 4016441 COLT EXT PLINTA 10456-6025 ST ELEG 2/S SET 1,00 6,20 5,21 0,99 50 4016447 ELEMENT IMB PLINTA 10456-6025 ST ELE 5/S SET 2,00 12,99 21,83 4,15 60 4016444 CAPETE ST/DR PLINTA 10456-6025 ST ELEGAN SET 1,00 12,40 10,42 1,98 70 5002703 EMAIL IDEEA ROSU VIN 4L BUC 2,00 95,99 161,33 30,65 80 5008411 EMAIL IDEEA OCRU LUMINOS E51450 B 4L BUC 1,00 95,99 80,66 15,33 90 5001433 DANKE 03 EMAIL USC RAP NEGRU 4L BUC 3,00 93,36 235,36 44,72 100 5011577 SAUBER WEISS VOPSEA LAVABILA EXT 15L BUC 6,00 107,00 539,50 102,50 110 5015613 PACHET CASABELLA INT.15 L+CASABELLA 2,5L BUC 2,00 85,16 143,13 27,19 120 5000156 ADEZIV MOCHETA FLOORING 1 KG BUC 1,00 20,22 16,99 3,23 130 5001942 SOLVOXOL D 5095 1L BUC 4,00 15,35 51,60 9,80 140 5014410 ROLA MICROFIBRA HOLZER PROFI 100MM-509R BUC 2,00 22,68 38,12 7,24 150 5008253 CASABELLA RAL 9016 VOC 0,75LSUPER ALB BUC 4,00 16,29 54,76 10,40 160 5008254 CASABELLA RAL 1015 VOC 0,75L-CREM BUC 1,00 16,29 13,69 2,60 170 6045580 CHERESTEA RIND. A/B BUC 15,00 7,15 90,13 17,12 Pagina 2 2000X36X18MM

Număr anunț
DA28586133
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RADU CEL MARE BOGATI (CUI 29454110)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.129 RON
Valoare atribuită
6.129 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.129 RON

din 6.129 RON estimat