Atribuită Cumpărare directă

PROFIL PT.TREPTE S46AG 1M - AUTOADEZIV 8,00 BUC DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 3 PUN

Număr anunț
DA28576405
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC (CUI 4707617)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218 RON
Valoare atribuită
218 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218 RON

din 218 RON estimat