Atribuită
Cumpărare directă
4019704 PARCHET EXPERT 10MM C32 5237 SCARLET OAK PAC 19 4021238 SPRINTUS XPS SMART 5 MM (5,5 MP/PAC) PAC 6 4010250 PLINTA SMART FLEX 537 STEJ.BOIER2,5M BUC 15 4010243 COLT INT PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET SET 5 4010242 COLT EXT PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET SET 3 4010246 IMBINARE PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET SET 5 4019608 CAPETE S/D PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/S SET 2 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc PUN 1 5009885 LAC COLORAT CU TEFLON MAHON 5L SAVANA BUC 1
- Număr anunț
- DA28574685
- Autoritate contractantă
- ORAS BABADAG (CUI 4508533)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.019 RON
- Valoare atribuită
- 2.019 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.