Atribuită Cumpărare directă

6016979 RAFT BRICOL 30-180x90x30CM GRI 70KG 5 BUC 2026813 KIT TEAVA AER CONDITIONAT 9000/12000 BTU 2 BUC 2025195 AER COND INV DIAMANT 12000BTU WI-FI A++ 2 BUC

Număr anunț
DA28574266
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE FORMARE PROFESIONALA A ADULTILOR TARGU MURES (CUI 23499040)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.330 RON
Valoare atribuită
3.330 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.330 RON

din 3.330 RON estimat